середа, 27 серпня 2014 р.

Наш походний автоклав

Оновлено: 24.09.2014

Disclaimer: автор не несе відповідальності за взриви автоклавів в поході і їх наслідки :)  Користування автоклавами пов'язано із підвищеної небезпекою (с)  А якщо зовсім серйозно, то просто будьте уважні під час роботи і клави не будуть запускаться на Марс. За декілька років ні я, ні учасники моїх груп не робили запусків.

Спочатку я хотів написать просто про доробку прохудавшого клапана на автоклавах перероблених із скороварок Альпарі, але потім вирішив зробить більш розширений матеріал.

В цій статті я не буду писать що таке автоклави (скороварки) чому і навіщо вони потрібні в гірських походах - думаю ті хто це читають чудово знають відповіді на ці питання :)

Із клавами переробленими із серійних скороварок Альпарі я ходжу уже не перший сезон тому досвіда піднакопилось трішки. З такими ж клавами ходять багато Глобусних груп.


Переробка скороварки в походний агрегат


неділя, 24 серпня 2014 р.

Киргизія -2014


Увага. Цей пост періодично буде розширюваться і доповнюваться новою інфою, щоб в результаті стати своєрідним звітом про похід.
Дата останнього доповнення: 24.08.2014р

Цього літа ходив похід в Киргизії. Взагалі це мав бути дещо інший похід, але так виявилось що пішли ми не заявлені під моїм керівництвом в Кичик-Алай походить і акліматизуваться, а далі переїхали під пік Леніна(7134м) і попробували підняться на вершину.

Маршрут нашого Кичик-Алайського походу виглядає так:
дол.р.Коргон – пос.Калдай – дол.р.Карагой (Кара-Кой) – радіалка на льод.Карагой (положили заброску) - пер.Столбовой (1Б, 4300м, мабуть перше наскрізне проходження) – льод.В.Чарат – дол.р.Суу-Чикти –  льод.Киргизата(Суйчикти) - пер. Рижский (2А, 4500м) – траверс хребта до пер. Сахарова через вершину (п/п, 4600, 2Б разом з перевалом, самостійно 1А-1Б, назвали пік Савчинського :)) – льод.Карагой   – пер.Додатковий (1А,4350, друге проходження)-пер.Карагой (1Б,4650)-д.р.Кичик-Алай –  р. Кичик-Алай – р.Зор-Кумтор – озеро Кумтор – пер.Дамджайло (2Б,4600м) - оз.Дамджайлоо –  пос. Кашкасу (Алайська долина)

Графік руху

не факт що напишеться :(


Опис маршрута

в процесі...

Заїзд

Старт

р.Карагой-Пер. Стовбовий 1Б (п/п) - р.Киргиз-ата

гавняна Кичик-Алайська сипуха на спуск

пер.Рижский-траверс вершини (п/п 4600)- пер.Сахарова - льод.Карагой (2А+1Б+1А = 2А)

пер. Додатковий

Непоганий перевал для тих кому потрібно "зрізать"

пер. Карагой

не ходіть його навпаки - гавняна сипуха!

дол.р.Кичик-Алай

пер.Дамджайло (2Б)


Про погранперепустки на Леніна

в процесі...

Записки зняті по маршруту

І наша гордість 1986р і Челябінськ :)