четвер, 17 листопада 2011 р.

"Київський листопад" 2011


На вихідних замість того щоб попивать пиво з рибою в теплому місці попідганять хвости по навчанню, брав участь у змаганнях під назвою "Київський листопад". Формально змаганки з техніки пішохідного туризму, а фактично цього року вони були поставлені ближче до змагань з пошуково-рятувальних робіт.


Попри назву я вже другий рік з двох зустрічаю на цих змаганнях перший сніг:)

А взагалі погода була "нормальна" постійно затянуто і періодично падають мізерні осадки, ну взагальному нічого особливого.
Змагання характерні тим що завчасно відомо було дуже мало.
Ці змагання в нас входили в програму передпохідної подготовки, тому команда мала бути чисто похідною, але травми учасників внесли свої корективи. Отже бігли: Андрій Бузулук, Лєнка Трегубова (капітан), Бодя Грабець, Льоха Магомедов, Андрій Дубок і Я. Назва "Сагарматха Крокодильчики"

Змагання починаються з блока 0 в який входили вчасне з'являння на відкриття і старт, перевірка снаряги ... - чудова практика, запізнюєшся - сам собі буратіно - отримуй штраф.
Також в цей блок входив етап "вузли" на якому ми хватонули дофіга штрафів :(

Блок 1. Просто орієнтування. Нічого особливого. Але блок був поставлений так що взять все було нереально. Ми це розуміли як би з самого початку, але вчасно не відмітили час "Ч" і бігши на фініш все одно просрочили оптимальний час на 2-і хвилини. Це був чисто мій баг - відсутність досвіду рахуючого графік не дозволила вчасно забить тривогу.

Блок 2. Масові ПСРи. Команди об'єднуються в групи по 2-і або 3-и і сумісно організовують роботу. Власне кажучи ізюминка цих змагань була в цьому блоці.
13 КП (контрольних пунктів), для яких є тільки GPS точки, розкидані в радіусі n-км. Тут рулила організація і наш кеп Лєнка, він же капітан сумісної групи, нормально організувала процес і ми взагальному непогано пройшли цей блок. Але я непогано налазився по лісу :)

  Блок 3. Нічне орієнтування по космознімкам. Ну по суті нічого такого для тих хто бігав в ночі по космознімкам.
  На половину блоку нас роз"єднали з капітанами.
  Також в цьому блоці були довгі паралельки з об'єднанням по дві команди. Фішка етапу - потрібно перекинуть мотузку через воду капітанам які з'являються з іншої сторони.
  Зразу ж за паралельками етапи переноска пострада і "банан" (n-метрів прожумарить), ну і далі орієнтування по гуглзнімкам до Китаївських озер.
І тут, що б ви думали, етап із завданням приготовить поїсти і залягти спать на 1.5 години - ми любимо такі завдання :)

О сьомій ранку в неділю стартував Блок 4.
Звичайний кроспохід із нефіговим запасом часу - аж нецікаво *типу незадоволення*

І все баста, фініш. Результат ми поділили з командою Сагарматха-зоопарк 1-е місце. Ну а взагалі не знятих залишились ми 2-і команди - "жесть, як вона єсть"
Ще декілька команд і після зняття на попередніх блоках бігли далі  -  і за це їм великий респект!

В оргів там ще вірогідно було припрятана на завершення вкусняшок, але вони мабуть вирішили не добивать нас :)

Велика подяка за організацію всім причастним: Марині Ходиревій, Максу Романову, Дімону Старікову, Льохі Келіну...
Були звісно баги - але куди ж без них, організовувать таке важко. Робота була зроблена титанічна. Наступного року Ви ж поставите краще і "жоще". Правда ж? :).
Також велика подяка Суддям яких ми зустрічали, і яким також не сиділось в теплих будівлях :)

Наступного року хотілося б ще більш складного, більш ПСРного Київського листопада.
Також хотілося б більший кворум із сильними командами.

Немає коментарів:

Дописати коментар